PARTNERZY

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

HARMONOGRAM WYDARZEŃ KLUBOWYCH 2023/2024

COUNTRY MUSIC CLUB "ALAMO"

Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

Witajcie w klubie!

Od kwietnia 2023, decyzją Członków Założycieli TOWARZYSTWA INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO", działalność CMC Alamo stała się gałęzią aktywności społecznej Towarzystwa i jednym z kilku  kierunków jego rozwoju.

CMC Alamo w obecnym składzie działa od kilku lat, a jego historia sięga czasów, gdy animator koncertów i wydarzeń countrowych Stanisław "Stasek" Kruszyński i skupione wokół niego grono przyjaciół znaleźli przyjazne muzyce miejsce na Warszawskim Bródnie, w restauracji (wtedy) Milano. Dzisiaj ten sam lokal to Tawerna CAMELOT. Nazwę natychmiast przemianowano na bliższą naszym celom obrony wartości kulturalnych, czyli ALAMO i tak zostało.

Jesteśmy grupą kilkunastu przyjaciół, fanów, promotorów, aktywistów społecznych, animatorów życia kulturalnego i organizatorów imprez, niezależnie od klubu działających na różnych innych polach promocji kultury, w tym muzyki folk, country, polskich twórców i artystów, którym leży na sercu rozwijanie rynku muzyki folk & country w Polsce, przy okazji świetnie się przy tym bawiąc razem z uczestnikami naszych imprez.

Celem Klubu jest wspieranie kultury muzycznej i tańca oraz polskich twórców muzyki country & folk głównie poprzez organizację imprez (koncerty, bale, wieczory autorskie, itp.) oraz działania mające na celu integrację środowisk artystów, organizatorów i fanów.

Działamy non-profit, jako grupa wolontariacka. Swoją pracą, wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem wspieramy inne organizacje NGO, producentów festiwali, koncertów, imprez kulturalnych.

Chcemy się rozwijać, organizować więcej koncertów i spotkań autorskich, zapraszać wielu twórców, integrować uczestników i Artystów.

Zapraszamy na nasze klubowe spotkania z kulturą!

Odwiedź nas: https://www.facebook.com/cmcalamo

22 kwietnia 2024
Wirtuozersko i artystycznie powitaliśmy wiosnę ostatnim w tym "sezonie grzewczym" koncertem klubowym. Po raz pierwszy w Alamo wystąpił zespół PIOTR BUŁAS & GARAGE FOLKS, grający czysty, tradycyjny i absoultnie mistrzowski
27 marca 2024
Wspólny Wielkanocny stół, grono przyjaciół i bywalców i spontanicznie przybyli Artyści. Jednym słowem: przepis na cudowny, świąteczny, kameralny wieczór z muzyką i przyjaciółmi. Na stołach pojawiły się własnoręcznie przyrządzone tradycyjne
12 marca 2024
Dzięki gościnności Stowarzyszenia Motocyklowego Steel Roses MC ten koncert zorganizowaliśmy w zupełnie nowym, mega klimatycznym miejscu, a dla licznie przybyłych Pań (i towarzyszących im Panów oczywiście również!) zagrał po raz
26 lutego 2024
Zakończył się I etap ogólnopolskiego Plebiscytu "Dyliżanse 2023".  Jest nam niezmiernie miło, że zarówno sam fakt powstania T.I.K. "ALAMO", jak i kilka z naszych aktywności znalazły na tyle duże uznanie