Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

27 listopada 2023

CODA - DEBIUT ANDRZEJKOWY W ALAMO

Kolejny cudowny wieczór koncertowy za nami! Tym razem w CMC Alamo gościliśmy po raz pierwszy niedawno powstały łódzki zespół CODA.

Ale choć CODA to istotnie nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej, to trudno tu mówić o "debiutantach". Skład zespołu to znani i lubiani przez publiczność doświadczeni zawodowi muzycy i równie bogata w estradową historię wokalistka - Marysia, która po kilku latach "urlopu" od sceny, z radością wróciła do estradowego śpiewania razem z CODA.

Tę radość i pasję widać i słychać od razu - CODA pozostawiła nas i alamową publiczność z porcją pięknej muzyki w uszach i duszach i wspaniałymi wrażeniami z wieczoru spędzonego z artystami i przyjaciółmi.

Ponieważ koncert CODA odbył się w końcówce listopada, całość wieczoru nazwaliśmy "Magiczne Andrzejki" i zwyczajowo nie mogło zabraknąć Andrzejkowych atrakcji dla przybyłych. W tym zakresie pomagał nam KOT RADEMENES, przywołany przez naszych członków: Alę i Pawła z powrotem do życia, który za pośrednictwem naszych "wróżek" spełnił tradycyjne 7 ŻYCZEŃ naszych uczestników.

Wisienką na torcie, było wspólne wykonanie country-rock'n'rollowego klasyka autorstwa Chucka Berry p/t: "You Never Can Tell" przez Lonstara, Marysię i zespół CODA.

Zapraszamy na relacje, a więcej znajdziecie na naszym profilu: CMC Alamo