Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

18 grudnia 2023

COUNTROWY OPŁATEK - WIGILIA  ALAMO

Ta tradycja co roku daje nam ciepło, uczucie zjednoczenia  przy wigilijnym stole, wzruszenia spontanicznych jam-sessions i artystycznych dialogów, ale tegoroczne SPOTKANIE WIGILIJNE - COUNTROWY OPŁATEK W ALAMO przyniosło nam nieoczekiwanie więcej radości i artystycznych wrażeń niż się spodziewaliśmy.

Radością na początek napełniła nas frekwencja: na nasze spotkanie przybyło dwukrotnie więcej fanów i przyjaciół niż rok temu! Wszyscy przyniesli dary na wspólny stół, na którym było aż ciasno od dóbr wszelakich, były życzenia i łamanie "opłatkiem", czyli jak Alamowa tradycja nakazuje CHLEBEM.

Największą radosć zaś sprawili nam Artyści, którzy pojawili się spontanicznie w dużej liczbie: Michael Lonstar, Piotr Bułas - mistrz i producent banjo oraz lider bluegrassowego zespołu THE GARAGE FOLKS, a z Łodzi przybył kompletnie nowy skład pod nazwą SOUL MATES BAND, przywożąc ze sobą całkowicie nowe, przedpremierowe wykonanie autorskiej pastorałki "Ja życzę Tobie dziś". Oficjalną premierę pastorałka miała dzień później, zapraszamy do obejrzenia teledysku na kanale YouTube zespołu: Soul Mates i Przyjaciele- Ja życzę Tobie dziś

Po recitalach autorskich spontaniczne jam-session, którego nie chcieliśmy kończyć do późna.

I w takim oto cudownym nastroju rozpoczęliśmy Świąteczny tydzień, za co dziękujemy z całego serca wszystkim obecnym i naszym Artystom.

W naszych galeriach fragmenty, a po więcej zapraszamy na profil CMC ALAMO

Pamiątkowe zbiorowe zdjęcie z WIGILII ALAMO 2023 autorstwa Robert Kashmiri countrymusic.pl - dziękujemy!