Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

25 września 2023

"COUNTRY POD PARĄ" - NAGRODA WOT!

WOLSZTYN - MIASTO PAROWOZÓW I "CZYSTEGO COUNTRY"! To zainicjowane przez nas motto tegorocznej kampanii medialnej połączonych sił dwóch największych wydarzeń Ziemi Wolsztyńskiej, czyli Festiwalu "CZYSTE COUNTRY" i Parady Parowozów, stało się motorem do stworzenia zupełnie nowego produktu turystycznego pod wspólnym tytułem "COUNTRY POD PARĄ".

Z wielką radością przekazujemy Wam, że w tegorocznym konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny, "COUNTRY POD PARĄ" zostało laureatem kategorii NAJLEPSZY NOWY PRODUKT TURYSTYCZNY województwa Wielkopolskiego i zakwalifikowało się do ogólnopolskiego etapu konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej w gronie ścisłych finalistów z całej Polski.

W imieniu wszystkich połączonych sił, których współpraca przyniosła efekt w postaci połączenia dwóch największych marek turystycznych Wolsztyna: 🔥FESTIWALU "CZYSTE COUNTRY" i PARADY PAROWOZÓW🚂, w tygodniowy pakiet wspólnych, uzupełniających się tematycznie imprez, tj: ekipy produkcyjnej Festiwalu "CZYSTE COUNTRY", Parowozowni Wolsztyn i T.I.K. ALAMO, podczas uroczystej Gali      z okazji obchodów Światowego Dnia Turystyki w wielkopolskich Pyzdrach, nagrodę odebrała Magdalena Łuszczyńska - w jednej osobie kierownik produkcji Festiwalu, kierownik produkcji oprawy artystycznej Parady Parowozów oraz Przedstawiciel Reprezentujący T.I.K. ALAMO.

Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni! Zapraszamy na fotoreportaż z Gali konkursowej!