Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

22 maja 2023

GRUZIŃSKI TRUBADUR W OKO

W miniony piątek z inicjatywy T.I.K. "ALAMO" w Ośrodku Kultury Ochoty OKO odbył się wspaniały koncert autorski gruzińskiego artysty.

Shota Adamashvili - Gruziński Trubadur, który zdobył serca polskich fanów swoim koncertem na Festiwalu "CZYSTE COUNTRY" w Wolsztynie w 2022 r., finalista gruzińskiej edycji programów "Mam Talent" i "The Voice", laureat nagród Virtual Rising Star Of The Year i Producent's Choice of the Year w ramach Texas Sounds International Awards.

Artysta młodego pokolenia z ogromnym doświadczeniem estradowym i szerokim repertuarem. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Polsce, stąd płynna znajomość języka polskiego, w którym swobodnie rozmawia z publicznością i śpiewa niektóre utwory. Od dwóch lat niemal bez przerw w międzynarodowej trasie koncertowej, odwiedzając najodleglejsze zakątki Polski, Litwy, Łotwy, Estonii i Finlandii.

Doskonała muzyka, świetne autorskie interpretacje kilku coverów, bardzo dobre piosenki własne: zarówno muzycznie jak i tekstowo. Shota Adamashvili to wyjątkowo utalentowany i przemiły artysta.

To było wspaniałe przeżycie. Wszyscy wyszli z OKO oczarowani i pod wielkim wrażeniem talentu, stylu, interpretacji i przede wszystkim wiedzy o tym rodzaju muzyki, a także szacunku z jakim ten Artysta podchodzi do jej wykonywania.

Shota doskonale pokazał, jak w sposób skromny, nienachlany i kulturalny można poprzez muzykę, przekazać widzom każde uderzenie swojego serca.

Wierzymy, że niebawem znów będzie nam dane zorganizować równie piękne wydarzenie kulturalne z udziałem tego Artysty.

Dyrekcji i współpracownikom Osrodka Kultury Ochoty OKO oraz Artyście i wszystkim obecnym składamy z serca płynące podziękowania za współtworzenie tego magicznego wieczoru.