Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

07 sierpnia 2023

II BRATIAN COUNTRY FEST

To już druga edycja rekreacyjno-festiwalowego wydarzenia BRATIAN COUNTRY FEST, której organizatorem jest Fundacja Country & Folk we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mszanowie gm. Nowe Miasto Lubawskie.

Tak jak w roku ubiegłym, T.I.K. "ALAMO" stanowiło wsparcie dla organizatorów w kilku obszarach, m.in.:

  • kierownictwo produkcji

  • opracowanie scenariusza koncertów

  • obsługa stoiska Fundacji (spotkania z artystami, sprzedaż płyt i pamiątek, promocja festiwali muzyki country w Polsce)

Pomimo bardzo kapryśnej pogody II BRATAIN COUNTRY FEST okazał się wielkim sukcesem! Frekwencja w porównaniu z rokiem ubiegłym podwoiła się, przybyło stoisk z regionalnymi przysmakami i rękodziełem, a także znacznie wzrosło zainteresowanie płytami artystów występujących na scenie. Fantastycznie bawili się też najmłodsi wraz z rodzicami, aktywnie uczestniczac w zabawie i warsztatach tańca liniowego.

Dodatkową atrakcją, wpisaną od początku w tradycję imprezy, był zlot i parada motocykli, zorganizowane przez rodzimy Klub Motocyklowy MOTOCYKLIŚCI BRATA JANA.

O tym co działo się podczas II BRATIAN COUNTRY FEST najlepiej opowie fotoreportaż autorstwa Roberta Kashmiri countrymusic.pl