Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

19 maja 2024

"MAJÓWKA COUNTRY U STASKA" 2024

NO I MAMY REKORD! Rekord frekwencji na corocznej, tradycyjnej, koncertowej 'Majówce u Staska"! Takiego tłumu sympatyków i bywalców ALAMO jeszcze Krusze nie widziały, a dla nas to powód do radości i dumy, że nasza działalnośc przynosi fajne efekty i owocuje tak piękną, radosną multipokoleniową integracją i coraz większym zainteresowaniem prezentowanymi przez nas Artystami.

Nasza tradycyjna "Majówka" to autentyczny piknik majowy w ogrodzie naszego Stanisława, twórcy idei "Alamo". A więc: trawa, kosze, koce, ognisko, integracja, taniec i... rzecz jasna występy artystyczne.

W tym roku fenomenalną oprawę muzyczną zapewnił zespół CAROLINE & THE LUCKY ONES pod wodzą absolwentki Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy, multiinstrumentalistki i wokalistki Karoliny Bułas, z gościnnym udziałem cenionego gitarzysty Rafała Jabłońskiego, na co dzień grającego w bluegrassowym składzie PIOTR BUŁAS & GARAGE FOLKS.

A wśród publiczności i gości starzy bywalcy, nowe młode twarze, dzieci i psiaki (niektóre nawet spore, za to super łagodne i przytulaśne!), rodziny w kilku pokoleniach, lokalni sąsiedzi i mieszkańcy okolicy, a nawet przyjezdni ze swoimi camperami.

Im wszystkim, Gospodarzowi-Staskowi i Artystom Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY! To był po prostu piękny, radosny i pełen artystycznych wrażeń dzień... a własciwie także i noc, bo wspólnemu jam session przy ognisku, także nie było końca.

MAJÓWKA tradycyjnie rozpoczęła sezon letnich wydarzeń plenerowych.  Koncerty klubowe CMC Alamo wrócą z nowym "sezonem grzewczym" zaraz po letnich wakacjach.