Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

07 listopada 2022

SENIORZY W TAŃCU

W połowie pażdziernika zorganizowaliśmy warsztaty tańca liniowego dla seniorów z Dziennego Domu Senior+ w Woli Karczewskiej, połączone z koncertami country, folk i piosenki żeglarskiej.

Seniorzy bawili się świetnie i wzięli udział w warsztatach bardzo aktywnie, spotkanie dodatkowo miało charakter wielopokoleniowy: taneczną nauką i zabawą wspólnie cieszyli się seniorzy oraz młodzi i bardzo młodzi wolontariusze z DD.

Na efekty nie trzeba było długo czekać! Taniec liniowy to fantastyczna, integracyjna forma wspólnej zabawy i twórczej aktywności. Nic dziwnego więc, że w ślad za pierwszymi warsztatami powstała grupa taneczna seniorów z DD, która w listopadzie wzięła udział w III Przeglądzie Artystycznym Twórczości Osób Starszych w Warszawie, zdobywając za swój występ wyróżnienie w formie Dyplomu Gratulacyjnego. My GRATULUJEMY tym bardziej!

Grupa taneczna w DD w Woli Karczewskiej kontynuuje swoje zajęcia, a my cieszymy się razem z nimi i z przyjemnością tę aktywność wspieramy. W planach na najbliższe miesiące kolejna seria warsztatów z udziałem członków TIK ALAMO.

A tutaj reportaże w kilku odsłonach:

CZĘŚĆ I

CZĘŚĆ II

CZĘŚĆ III

CZĘŚĆ IV

DD SENIOR+ NA PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM TWÓRCZOŚCI OSÓB STARSZYCH 2022