Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

30 kwietnia 2023

SPOTKANIE W "PALLADIUM"

Kilka dni temu członkowie "ALAMO" odbyli niezwykle interesujące spotkanie z przedstawicielami chóru i orkiestry SINGING MAN OF TEXAS przy okazji koncertu w warszawskim teatrze Palladium, w ramach ich międzynarodowej trasy koncertowej.

Formacja SINGING MAN OF TEXAS to partner misyjny chrześcijańskiej organizacji TEXAS BAPTISTS, posiadającej oddziały i partnerów na całym świecie. Misją organizacji jest głoszenie warości chrześcijańskich, między innymi poprzez organizację koncertów, spotkań motywacyjnych i innych form aktywnosci kulturalnej.

Kilkoro członków SINGING MAN OF TEXAS równolegle w ramach tej samej organizacji tworzą zespół TEXAS COUNTRY BOYS, w ostatnich miesiącach występujący w Ukrainie i Polsce, w ramach misji wsparcia dla ukraińskich uchodźców i polskich obywateli niosącym im pomoc.

W spotkaniu poza członkami "ALAMO" wzięli udział także przedstawiciele Zarządu Fundacji Country & Folk.

Spotkanie dotyczyło możliwości nawiązania i rozwoju współpracy TEXAS COUNTRY BOYS z organizatorami festiwali country & folk w Polsce. Rolą T.I.K. "ALAMO" w tym zakresie będzie wsparcie organizacyjne i wolontariat w obszarach logistyki, planowania i promocji  oraz pomoc w pozyskiwaniu funduszy na realizację koncertów w roku 2024.