Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

26 marca 2024

TARGI TURYSTYKI WROCŁAW

Tegoroczna promocja ruszyła pełną parą jak na Wolsztyn i "COUNTRY POD PARĄ" przystało!

Miniony weekend spędziliśmy wraz z Biurem Promocji i Turystyki w Wolsztynie na Międzynarodowych Targach Turystyki we Wrocławiu, zapraszając do Wolsztyna i promując nowy produkt turystyczny Wielkopolski "Country pod parą". Tegoroczne plany programowe cyklu, to oczywiście 3 dni Festiwalu "CZYSTE COUNTRY" oraz kolejny weekend pod hasłem "PARA, PYRA I MUZYKA! & MINI_PARADA PAROWOZÓW".

Za świetnie spędzony, owocny czas podziękowania kierujemy do Kasi, Uli i Asi, czyli bombowej ekipy wolsztyńskiego Biura Promocji.

Odwiedziliśmy także stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej i królujących na nim Kajko i Kokosza, nawiązaliśmy kilka istotnych kontaktów branżowych, czego efekty już wkrótce i setkom nowych osób opowiedzieliśmy o Festiwalu, Parowozowni i wszytkich wolsztyńskich atutach.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się nasz katalog "HISTORIA PARĄ NAPISANA - OSTATNIA TAKA PAROWOZOWNIA" - dystrybujcję prowadziliśmy na naszym stoisku oraz na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. WSZYSTKIE przywiezione na Targi egzemplarze katalogu rozeszły się wśród uczestników jeszcze przed końcem targów!

Ale nie samą pracą człowiek żyje... Więc to wszystko działo się w radosnej targowej atmosferze, co zresztą chyba widać w naszym fotoreportażu... ;)

Wrocławska akcja promo za nami, a przed nami Parada Parowozów i kolejne Targi Turystyki w Szczecinie!