10 czerwca 2024

"WRZUĆ I ODBIERZ!" - EDYCJA 2

Zeszłoroczna pierwsza kampania wsparcia "WRZUĆ I ODBIERZ!" okazała się trafiona i zakończona sukcesem.

A ponieważ Festiwal niezmiennie potrzebuje finansowej podpory, a uczestnicy kampanii bawili się rok temu świetnie, toteż w porozumieniu z organizatorami Festiwalu "CZYSTE COUNTRY" w Wolsztynie zapraszamy wszystkich ponownie do udziału we wspólnej inicjatywie pod nazwą "WRZUĆ i ODBIERZ! czyli WSPARCIE DLA FESTIWALU "CZYSTE COUNTRY" - EDYCJA 2.

🌞 Jednym z celów naszego klubu jest wspieranie organizatorów wartościowych imprez kulturalnych, zwłaszcza niekomercyjnych, niezależnych i skupionych wokół muzyki country.

🌞 Festiwal "Czyste Country" jest naszym strategicznym partnerem i wzorcowym przykładem takiego wydarzenia i chcemy, żeby przetrwał trudne czasy i nadal się rozwijał.

🌞 Tegoroczne dotacje samorządowe na kulturę zostały zredukowane do dramatycznie niskich poziomów, które przy obecnej inflacji i wszechobecnych podwyżkach, zwyczajnie nie wystarczają na pokrycie wszystkich kosztów produkcji

🌞 Jednak, pomimo tych trudności i ograniczonego budżetu, organizatorzy "Czystego Country" nie tylko się nie poddają, nie tylko robią wszystko by utrzymać ten sam co zawsze międzynarodowy, wysoki poziom artystyczny przez trzy dni, ale nadal trzymają się zasady, że na Festiwal jest WSTĘP WOLNY i nie zamierzają wprowadzać na "Czyste Country" biletów.

Dlatego pomagamy i dlatego organizujemy tę zrzutkę.

Zrzutka ma zasadę zabawy - crowdfundingu:  wybierasz dla siebie nagrodę, wrzucasz tyle kasy, ile sam wybrałeś i odbierasz nagrodę podczas Festiwalu lub ją do Ciebie wysyłamy

Nagrody są podzielone na 15 kategorii, zależnie od wysokości wsparcia. Istotną zmianą w tym roku jest to, że poza bestsellerowymi gadżetami (które także otrzymały szerszą paletę kolorów), nasze nagrody, to ubrania i akcesoria podróżne i domowe: praktyczne, pełnowartościowe, solidnie wykonane i o wieloletniej trwałości.

Dlatego też dodatkowo na zrzutce została utworzona skarbonka. To uproszczenie dla tych, którzy nie są zainteresowani nagrodami, natomiast chcą wesprzeć festiwal dowolną cegiełką. Link bezpośrednio do skarbonki: "CEGIEŁKA ZAMIAST BILETU"

Minimalna kwota wpłaty, za którą przysługuje drobny upominek to TYLKO 20 złotych, czyli kwota, na którą może pozwolić sobie praktycznie każdy.  

Ważne! Wpłaty na cel tej zrzutki są darowizną na cele statutowe stowarzyszenia i podlegającą odliczeniu od dochodu w rocznym rozliczeniu PIT!

Dziękując Wam wszystkim z góry za zaangażowanie - ekipa T.I.K. "ALAMO" 💖

Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024.