Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

03 listopada 2022

Z KULTURĄ NA POMOC

Spotkania z kulturą, muzyką, obcowanie z twórcami oraz taniec, radość, integracja... To wszystko jest ważne i jest już celem samym w sobie. Ale nie tylko. Bo kultura i jej wspólne przeżywanie, to także jedna z płaszczyzn, na której możemy budować akcje pomocowe dla potrzebujących wokół nas.

Tak właśnie było w tym roku. Ekipa "ALAMO" wspólnie z Partnerami zorganizowała kilka istotnych akcji pomocowych, opartych na charytatywnych koncertach z udziałem wielu artystów.

GRAMY DLA MARIOLI! - charytatywny koncert ze zbiorowym udziałem kilkunastu artystów z okazji Polskiego Dnia Muzyki Country. Udział "ALAMO" to wsparcie produkcyjne dla inicjatora PDMC: countrymusic.pl i organizacja akcji pomocowej. W tym roku pomoc skierowana była do Marioli - ratowniczki medycznej z Wolsztyna, która wszelkimi siłami zabiega o rehabilitację i powrót do zdrowia swojego męża Tomka. Oficjalna zbiórka: https://www.siepomaga.pl/tomasz-oblinski

POMOC DLA ROBERTA - w porozumieniu z rodziną Roberta zorganizowaliśmy ogólnodostępną zrzutkę pomocową w internecie oraz dwa wydarzenia koncertowe: Andrzejkową zabawę z zespołem COLORADO BAND i zaplanowany na grudzień Wigilijny Wieczór Autorski z udziałem polskich bardów: Tomasza Szweda, Michała Lonstara i Wojtka Dudkowskiego. Wszystkie zebrane tymi drogami środki zostają przekazane na konto Roberta i rozliczone z rodziną. Robert, wieloletni przyjaciel wielu artystów, mimo iż niewidomy, bywalec wszystkich wydarzeń kulturalnych country & folk, szalenie aktywny i lubiany członek naszej społeczności, aktualnie potrzebuje specjalistycznej pomocy w rehabilitacji poudarowej.

Reminiscencje naszych akcji znajdziecie tutaj:

countrymusic.pl

GRAMY DLA MARIOLI!