Nasze cele są ci bliskie i chcesz do nas dołączyć,

wypełnij deklarację dostępną  TUTAJ

DOŁĄCZ DO NAS!

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Pdoba ci się to co robimy?

Wesprzyj nasze działania dowolną darowizną.

numer konta: 16 1600 1462 1737 1205 2000 0001

TOWARZYSTWO INICJATYW KULTURALNYCH "ALAMO" 2022 - 2024. 

22 czerwca 2024

ŚWIĘTOJAŃSKIE COUNTROWANIE 2024

Kolejna plenerowa i piknikowa tradycja ALAMO, czyli "ŚWIĘTOJAŃSKIE COUNTROWANIE" w gościnnych progach i zieleni ogrodu Krzysztofa i Joanny z naszego stowarzyszenia.

W tym roku z prawdziwie gwiazdorską oprawą artystyczną, ponieważ Artystą, którego my i nasi goście mieli szansę posłuchać przez cały wieczór był Michał Lonstar z zespołem CODA, czyli, bard, songwriter, twórca ponadczasowych przebojów i "Polska Legenda Muzyki Country" we własnej osobie. Podzielony na trzy części koncert wypełniła autorska muzyka Lonstara, jego polskie i amerykańskie hity oraz porywające do tańca standardy światowej muzyki country.

Wspaniałą atmosferę dopełniła słoneczna aura długiego czerwcowego dnia i magia świętojańskiej nocy przy wspólnym ognisku.

Dziękujemy Artystom, dziękujemy Gospodarzom i wszystkim obecnym!

A my zabieramy się teraz ostro do roboty, bo przed ALAMO teraz czas intensywnej pracy przy wspieraniu festiwali w Wolsztynie i Mrągowie, w tym przede wszystkim charytatywna akcja "WRZUĆ I ODBIERZ!" i współorganizacja mini-festiwalu "PARA, PYRA i MUZYKA!" w Parowozowni Wolsztyn.